Kategorie produktów
- Łączniki i kątowniki
- Łączniki i kątowniki budowlane
- Nakrętki
- Narzędzia
- Nity i nitonakrętki
- Podkładki
- Pręty, haki i gwoździe
- Śruby metryczne
- Technika cięć i wierceń
- Technika zamocowań
- Wkręty
- Wkręty metryczne
- Zamocowania sanitarne
- Złącza meblowe

Nakrętka Ericsona M10x18mm z łbem płaskim ocynk biały SW-6
Nakrętka Ericsona M10x18mm z łbem płaskim, ocynk biały posiada szeroki płaski kołnierz oraz wgłębienie imbusowe. Przeznaczona jest do łączenia elementów drewnianych z elementami posiadającymi gwint metryczny. Nakrętka współpracuje ze śrubami metrycznymi z grup wkrętów meblarskich typu WWI oraz WKI. Komponuje się również z pozostałymi wyrobami gwintowanymi takimi jak szpilki dwustronne.
Nakrętka Ericsona M10x18mm z łbem płaskim stosowana jest w przemyśle meblarskim do połączeń widocznych. Służą one do przelotowego montażu mebli. Połączeń można dokonywać zarówno w drewnie naturalnym jak i płycie.
Nakrętka Ericsona M10x18mm z łbem płaskim ocynk biały SW-6
Dane techniczne:
| Gwint | M10 |
|---|---|
| Długość tulei | 18 mm |
| Wgłębienie | SW-6 |
| Średnica tulei | 13 mm |
| Średnica łba | 22 mm |
| Wysokość łba | 2 mm |
| Typ łba | płaski |
| Rodzaj pokrycia | ocynk biały |
| Materiał | stal |
| Opakowanie | 10 szt., 100 szt. |
| Kod produktu | 602A610018Z |
| Waga | Brak danych |
16,97 zł – 112,91 złZakres cen: od 16,97 zł do 112,91 zł
Nakrętka Ericsona M10x18mm z łbem płaskim, ocynk biały posiada szeroki płaski kołnierz oraz wgłębienie imbusowe. Przeznaczona jest do łączenia elementów drewnianych z elementami posiadającymi gwint metryczny. Nakrętka współpracuje ze śrubami metrycznymi z grup wkrętów meblarskich typu WWI oraz WKI. Komponuje się również z pozostałymi wyrobami gwintowanymi takimi jak szpilki dwustronne.
Nakrętka Ericsona M10x18mm z łbem płaskim stosowana jest w przemyśle meblarskim do połączeń widocznych. Służą one do przelotowego montażu mebli. Połączeń można dokonywać zarówno w drewnie naturalnym jak i płycie.
PRODUKTY POWIĄZANE
Klucz imbusowy SW-6mm typ L
PRODUKTY POWIĄZANE
Klucz imbusowy SW-6mm typ L
Nakrętka Ericsona M10x18mm z łbem płaskim, ocynk biały posiada szeroki płaski kołnierz oraz wgłębienie imbusowe. Przeznaczona jest do łączenia elementów drewnianych z elementami posiadającymi gwint metryczny. Nakrętka współpracuje ze śrubami metrycznymi z grup wkrętów meblarskich typu WWI oraz WKI. Komponuje się również z pozostałymi wyrobami gwintowanymi takimi jak szpilki dwustronne.
Nakrętka Ericsona M10x18mm z łbem płaskim stosowana jest w przemyśle meblarskim do połączeń widocznych. Służą one do przelotowego montażu mebli. Połączeń można dokonywać zarówno w drewnie naturalnym jak i płycie.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.