Kategorie produktów
- Łączniki i kątowniki
- Łączniki i kątowniki budowlane
- Nakrętki
- Narzędzia
- Nity i nitonakrętki
- Podkładki
- Pręty, haki i gwoździe
- Śruby metryczne
- Technika cięć i wierceń
- Technika zamocowań
- Wkręty
- Wkręty metryczne
- Zamocowania sanitarne
- Złącza meblowe

Nit pełny 6x128mm z łbem kulistym ocynk biały 100szt.
Nit pełny 6x128mm z łbem kulistym wykonany z najwyższej jakości stali. Nit jest elementem konstrukcyjnym używanym przy nitowaniu, czyli łączeniu ze sobą płaskich elementów, np. fragmentów blach, skór, a nawet tworzyw sztucznych.
Nit pełny 6x128mm z łbem kulistym stosowany jest do trwałych połączeń między dwoma elementami. Powoduje solidne scalenie materiałów. Wykorzystywany głównie do mocowania blach, rurek, profili metalowych, mebli tapicerowanych oraz innych elementów metalopochodnych.
Nit pełny 6x128mm z łbem kulistym ocynk biały 100szt.
Dane techniczne:
| Średnica trzpienia | 5,82 mm |
|---|---|
| Długość | 128 mm |
| Średnica łba | 10,5 mm |
| Wysokość łba | 3,6 mm |
| Typ łba | kulisty |
| DIN | 660 |
| Materiał | stal |
| Rodzaj pokrycia | ocynk biały |
| Opakowanie | 100 szt. |
| Waga | 2,910 kg |
79,94 zł brutto (64,99 zł netto)
Nit pełny 6x128mm z łbem kulistym wykonany z najwyższej jakości stali. Nit jest elementem konstrukcyjnym używanym przy nitowaniu, czyli łączeniu ze sobą płaskich elementów, np. fragmentów blach, skór, a nawet tworzyw sztucznych.
Nit pełny 6x128mm z łbem kulistym stosowany jest do trwałych połączeń między dwoma elementami. Powoduje solidne scalenie materiałów. Wykorzystywany głównie do mocowania blach, rurek, profili metalowych, mebli tapicerowanych oraz innych elementów metalopochodnych.
PRODUKTY POWIĄZANE
PRODUKTY POWIĄZANE
Nit pełny 6x128mm z łbem kulistym wykonany z najwyższej jakości stali. Nit jest elementem konstrukcyjnym używanym przy nitowaniu, czyli łączeniu ze sobą płaskich elementów, np. fragmentów blach, skór, a nawet tworzyw sztucznych.
Nit pełny 6x128mm z łbem kulistym stosowany jest do trwałych połączeń między dwoma elementami. Powoduje solidne scalenie materiałów. Wykorzystywany głównie do mocowania blach, rurek, profili metalowych, mebli tapicerowanych oraz innych elementów metalopochodnych.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.