Kategorie produktów
- Łączniki i kątowniki
- Łączniki i kątowniki budowlane
- Nakrętki
- Narzędzia
- Nity i nitonakrętki
- Podkładki
- Pręty, haki i gwoździe
- Śruby metryczne
- Technika cięć i wierceń
- Technika zamocowań
- Wkręty
- Wkręty metryczne
- Zamocowania sanitarne
- Złącza meblowe

Podkładka płaska 12x24x2.5mm DIN 125
Podkładka płaska 12x24x2.5mm DIN 125 zgrubna jest elementem pomocniczym w mocowaniach śrubowych. Element separuje nakrętkę od materiału łączonego.
Podkładka płaska 12x24x2.5mm DIN 125 najczęściej stosowana w przemyśle budowlanym i meblarskim. Stosuje się wraz ze śrubą DIN 603, 933, 931, prętem gwintowanym lub wkrętem. Podkładki stosuje się w celu zwiększenia powierzchni nacisku połączenia na łączony materiał.
Podkładka płaska 12x24x2.5mm DIN 125
Dane techniczne:
| Średnica otworu | 13 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 24 mm |
| Grubość | 2,5 mm |
| DIN | 125 |
| Materiał | stal |
| Rodzaj pokrycia | ocynk biały |
| Opakowanie | 10 szt., 100 szt., 1000 szt. |
| Kod produktu | 125.12.24 |
| Waga | 2,910 kg |
0,86 zł – 63,96 złZakres cen: od 0,86 zł do 63,96 zł
Podkładka płaska 12x24x2.5mm DIN 125 zgrubna jest elementem pomocniczym w mocowaniach śrubowych. Element separuje nakrętkę od materiału łączonego.
Podkładka płaska 12x24x2.5mm DIN 125 najczęściej stosowana w przemyśle budowlanym i meblarskim. Stosuje się wraz ze śrubą DIN 603, 933, 931, prętem gwintowanym lub wkrętem. Podkładki stosuje się w celu zwiększenia powierzchni nacisku połączenia na łączony materiał.
PRODUKTY POWIĄZANE
Nakrętka sześciokątna M12
Nakrętka sześciokątna samokontrująca M12
Śruba maszynowa M12x40mm
Śruba maszynowa M12x70mm
Śruba maszynowa M12x80mm
Śruba maszynowa M12x100mm
PRODUKTY POWIĄZANE
Nakrętka sześciokątna M12
Nakrętka sześciokątna samokontrująca M12
Śruba maszynowa M12x40mm
Śruba maszynowa M12x70mm
Śruba maszynowa M12x80mm
Śruba maszynowa M12x100mm
Podkładka płaska 12x24x2.5mm DIN 125 zgrubna jest elementem pomocniczym w mocowaniach śrubowych. Element separuje nakrętkę od materiału łączonego.
Podkładka płaska 12x24x2.5mm DIN 125 najczęściej stosowana w przemyśle budowlanym i meblarskim. Stosuje się wraz ze śrubą DIN 603, 933, 931, prętem gwintowanym lub wkrętem. Podkładki stosuje się w celu zwiększenia powierzchni nacisku połączenia na łączony materiał.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.