Kategorie produktów
- Łączniki i kątowniki
- Łączniki i kątowniki budowlane
- Nakrętki
- Narzędzia
- Nity i nitonakrętki
- Podkładki
- Pręty, haki i gwoździe
- Śruby metryczne
- Technika cięć i wierceń
- Technika zamocowań
- Wkręty
- Wkręty metryczne
- Zamocowania sanitarne
- Złącza meblowe

Podkładka płaska 3x7x0.5mm DIN 125
Podkładka płaska 3x7x0.5mm DIN 125 zgrubna jest elementem pomocniczym w mocowaniach śrubowych. Element separuje nakrętkę od materiału łączonego.
Podkładka płaska 3x7x0.5mm DIN 125 najczęściej stosowana w przemyśle budowlanym i meblarskim. Stosuje się wraz ze śrubą DIN 603, 933, 931, prętem gwintowanym lub wkrętem. Podkładki stosuje się w celu zwiększenia powierzchni nacisku połączenia na łączony materiał.
Podkładka płaska 3x7x0.5mm DIN 125
Dane techniczne:
| Średnica otworu | 3,2 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 7 mm |
| Grubość | 0,5 mm |
| DIN | 125 |
| Materiał | stal |
| Rodzaj pokrycia | ocynk biały |
| Opakowanie | 10 szt., 100 szt., 1000 szt. |
| Kod produktu | 125.03.07 |
| Waga | 2,910 kg |
0,47 zł – 23,37 złZakres cen: od 0,47 zł do 23,37 zł
Podkładka płaska 3x7x0.5mm DIN 125 zgrubna jest elementem pomocniczym w mocowaniach śrubowych. Element separuje nakrętkę od materiału łączonego.
Podkładka płaska 3x7x0.5mm DIN 125 najczęściej stosowana w przemyśle budowlanym i meblarskim. Stosuje się wraz ze śrubą DIN 603, 933, 931, prętem gwintowanym lub wkrętem. Podkładki stosuje się w celu zwiększenia powierzchni nacisku połączenia na łączony materiał.
PRODUKTY POWIĄZANE
Nakrętka sześciokątna M3
Nakrętka sześciokątna samokontrująca M3
Wkręt do metalu z łbem stożkowym M3x35mm krzyżowy 1000szt.
PRODUKTY POWIĄZANE
Nakrętka sześciokątna M3
Nakrętka sześciokątna samokontrująca M3
Wkręt do metalu z łbem stożkowym M3x35mm krzyżowy 1000szt.
Podkładka płaska 3x7x0.5mm DIN 125 zgrubna jest elementem pomocniczym w mocowaniach śrubowych. Element separuje nakrętkę od materiału łączonego.
Podkładka płaska 3x7x0.5mm DIN 125 najczęściej stosowana w przemyśle budowlanym i meblarskim. Stosuje się wraz ze śrubą DIN 603, 933, 931, prętem gwintowanym lub wkrętem. Podkładki stosuje się w celu zwiększenia powierzchni nacisku połączenia na łączony materiał.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.