Kategorie produktów
- Łączniki i kątowniki
- Łączniki i kątowniki budowlane
- Nakrętki
- Narzędzia
- Nity i nitonakrętki
- Podkładki
- Pręty, haki i gwoździe
- Śruby metryczne
- Technika cięć i wierceń
- Technika zamocowań
- Wkręty
- Wkręty metryczne
- Zamocowania sanitarne
- Złącza meblowe

Wkręt do metalu z łbem stożkowym M2x16mm krzyżowy 2000szt.
Wkręt do metalu z łbem stożkowym M2x16mm, PH to doskonałe rozwiązanie do mocowania w metalu. Wkręt posiada łeb stożkowy z wgłębieniem PH oraz pełny gwint ułatwiający szybki i pewny montaż.
Wkręty metryczne należą do podstawowych elementów łącznych. Spełniają normy DIN 965, PN 82208 oraz ISO 7046, co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość.
Oferujemy dane wyroby z dowolnych materiałów i w różnych powłokach.
Wkręt do metalu z łbem stożkowym M2x16mm, PH służy do połączeń meblowych, budowlanych, różnego rodzaju konstrukcjach stalowych oraz w przemyśle.
Wkręt do metalu z łbem stożkowym M2x16mm krzyżowy 2000szt.
Dane techniczne:
| Gwint | M2 |
|---|---|
| Długość | 16 mm |
| Średnica łba | 3,8 mm |
| Wysokość łba | 1,2 mm |
| Typ łba | stożkowy |
| Wgłębienie | PH1 |
| DIN | 965 |
| Klasa wytrzymałości | 4.8 |
| Materiał | stal |
| Rodzaj pokrycia | ocynk biały |
| Kod produktu | 965.0216.PH |
| Opakowanie | 2000 szt. |
| Waga | 0,610 kg |
60,53 zł brutto (49,21 zł netto)
Wkręt do metalu z łbem stożkowym M2x16mm, PH to doskonałe rozwiązanie do mocowania w metalu. Wkręt posiada łeb stożkowy z wgłębieniem PH oraz pełny gwint ułatwiający szybki i pewny montaż.
Wkręty metryczne należą do podstawowych elementów łącznych. Spełniają normy DIN 965, PN 82208 oraz ISO 7046, co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość.
Oferujemy dane wyroby z dowolnych materiałów i w różnych powłokach.
Wkręt do metalu z łbem stożkowym M2x16mm, PH służy do połączeń meblowych, budowlanych, różnego rodzaju konstrukcjach stalowych oraz w przemyśle.
PRODUKTY POWIĄZANE
PRODUKTY POWIĄZANE
Wkręt do metalu z łbem stożkowym M2x16mm, PH to doskonałe rozwiązanie do mocowania w metalu. Wkręt posiada łeb stożkowy z wgłębieniem PH oraz pełny gwint ułatwiający szybki i pewny montaż.
Wkręty metryczne należą do podstawowych elementów łącznych. Spełniają normy DIN 965, PN 82208 oraz ISO 7046, co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość.
Oferujemy dane wyroby z dowolnych materiałów i w różnych powłokach.
Wkręt do metalu z łbem stożkowym M2x16mm, PH służy do połączeń meblowych, budowlanych, różnego rodzaju konstrukcjach stalowych oraz w przemyśle.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.