Kategorie produktów
- Łączniki i kątowniki
- Łączniki i kątowniki budowlane
- Nakrętki
- Narzędzia
- Nity i nitonakrętki
- Podkładki
- Pręty, haki i gwoździe
- Śruby metryczne
- Technika cięć i wierceń
- Technika zamocowań
- Wkręty
- Wkręty metryczne
- Zamocowania sanitarne
- Złącza meblowe

Wkręt podkładkowy 5×70/44mm do drewna
Wkręt podkładkowy 5×70/44mm do drewna posiada nacięcie krzyżowe typu PZ. Wykonany jest ze stali, hartowany, zabezpieczonym ocynkiem galwanicznym. Szeroki płaski łeb zapewnia docisk elementu mocowanego. Ostre zakończenie końcówki uławia rozpoczęcie montażu w elementach drewnianych oraz drewnopochodnych.
Wkręt podkładkowy 5x70/44mm do drewna przeznaczony jest do mocowania w podłożu drewnianym. Bardzo często używany jako element mocujący do tyłu mebla oraz do mocowania akcesoriów meblowych takich jak np. uchwyty. Szeroko stosowany w przemyśle meblarskim oraz różnego rodzaju pracach wykończeniowych. Wkręt można stosować z kołkiem rozporowym.
Wkręt podkładkowy 5×70/44mm do drewna
Dane techniczne:
| Średnica | 5 mm |
|---|---|
| Długość | 70 mm |
| Rodzaj gwintu | niepełny |
| Średnica łba | 12 mm |
| Wysokość łba | 2,6 mm |
| Typ łba | podkładkowy |
| Wgłębienie | PZ2 |
| Materiał | stal |
| Rodzaj pokrycia | ocynk biały |
| Opakowanie | 10 szt., 100 szt. |
| Kod produktu | UP-0570/44 |
| Waga | 0,046 kg |
4,00 zł – 28,00 złZakres cen: od 4,00 zł do 28,00 zł
Wkręt podkładkowy 5×70/44mm do drewna posiada nacięcie krzyżowe typu PZ. Wykonany jest ze stali, hartowany, zabezpieczonym ocynkiem galwanicznym. Szeroki płaski łeb zapewnia docisk elementu mocowanego. Ostre zakończenie końcówki uławia rozpoczęcie montażu w elementach drewnianych oraz drewnopochodnych.
Wkręt podkładkowy 5x70/44mm do drewna przeznaczony jest do mocowania w podłożu drewnianym. Bardzo często używany jako element mocujący do tyłu mebla oraz do mocowania akcesoriów meblowych takich jak np. uchwyty. Szeroko stosowany w przemyśle meblarskim oraz różnego rodzaju pracach wykończeniowych. Wkręt można stosować z kołkiem rozporowym.
PRODUKTY POWIĄZANE
Wkręt walcowy 5×70/42mm do drewna
Końcówka PZ2x25mm Grot STANLEY
PRODUKTY POWIĄZANE
Wkręt walcowy 5×70/42mm do drewna
Końcówka PZ2x25mm Grot STANLEY
Wkręt podkładkowy 5×70/44mm do drewna posiada nacięcie krzyżowe typu PZ. Wykonany jest ze stali, hartowany, zabezpieczonym ocynkiem galwanicznym. Szeroki płaski łeb zapewnia docisk elementu mocowanego. Ostre zakończenie końcówki uławia rozpoczęcie montażu w elementach drewnianych oraz drewnopochodnych.
Wkręt podkładkowy 5x70/44mm do drewna przeznaczony jest do mocowania w podłożu drewnianym. Bardzo często używany jako element mocujący do tyłu mebla oraz do mocowania akcesoriów meblowych takich jak np. uchwyty. Szeroko stosowany w przemyśle meblarskim oraz różnego rodzaju pracach wykończeniowych. Wkręt można stosować z kołkiem rozporowym.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.