Kategorie produktów
- Łączniki i kątowniki
- Łączniki i kątowniki budowlane
- Nakrętki
- Narzędzia
- Nity i nitonakrętki
- Podkładki
- Pręty, haki i gwoździe
- Śruby metryczne
- Technika cięć i wierceń
- Technika zamocowań
- Wkręty
- Wkręty metryczne
- Zamocowania sanitarne
- Złącza meblowe

Wkręty do plastiku 3x12mm z łbem stożkowym
Wkręty do plastiku 3x12mm z łbem stożkowym stosuje się do mocowania w tworzywach sztucznych, plastiku. Specjalna konstrukcja gwintu pozwala na zastosowanie wkrętu we wszystkich rodzajach powierzchni tworzywowych, doskonale wkręca się w materiał. Wkręty do tworzyw sztucznych posiadają zakończenie tępe. Nacięciem jest wgłębienie typu PZ.
Wkręty do tworzyw sztucznych 3x12mm z łbem stożkowym do mocowania materiałów tworzywowych, stosowany najczęściej w przemyśle elektrotechnicznym.
Wkręty do plastiku 3x12mm z łbem stożkowym
Dane techniczne:
| Średnica | 3 mm |
|---|---|
| Długość | 12 mm |
| Średnica łba | 5,5 mm |
| Typ łba | stożkowy |
| Wgłębienie | PZ1 |
| Materiał | stal |
| Rodzaj pokrycia | ocynk biały |
| Opakowanie | 2000 szt., 50 szt. |
| Kod produktu | TS-03012 |
| Waga | Brak danych |
10,95 zł – 218,94 złZakres cen: od 10,95 zł do 218,94 zł
Wkręty do plastiku 3x12mm z łbem stożkowym stosuje się do mocowania w tworzywach sztucznych, plastiku. Specjalna konstrukcja gwintu pozwala na zastosowanie wkrętu we wszystkich rodzajach powierzchni tworzywowych, doskonale wkręca się w materiał. Wkręty do tworzyw sztucznych posiadają zakończenie tępe. Nacięciem jest wgłębienie typu PZ.
Wkręty do tworzyw sztucznych 3x12mm z łbem stożkowym do mocowania materiałów tworzywowych, stosowany najczęściej w przemyśle elektrotechnicznym.
PRODUKTY POWIĄZANE
Końcówka PZ1x25mm Grot STANLEY
Wkręty do plastiku 2.5x12mm z łbem stożkowym PZ
PRODUKTY POWIĄZANE
Końcówka PZ1x25mm Grot STANLEY
Wkręty do plastiku 2.5x12mm z łbem stożkowym PZ
Wkręty do plastiku 3x12mm z łbem stożkowym stosuje się do mocowania w tworzywach sztucznych, plastiku. Specjalna konstrukcja gwintu pozwala na zastosowanie wkrętu we wszystkich rodzajach powierzchni tworzywowych, doskonale wkręca się w materiał. Wkręty do tworzyw sztucznych posiadają zakończenie tępe. Nacięciem jest wgłębienie typu PZ.
Wkręty do tworzyw sztucznych 3x12mm z łbem stożkowym do mocowania materiałów tworzywowych, stosowany najczęściej w przemyśle elektrotechnicznym.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.