Kategorie produktów
- Łączniki i kątowniki
- Łączniki i kątowniki budowlane
- Nakrętki
- Narzędzia
- Nity i nitonakrętki
- Podkładki
- Pręty, haki i gwoździe
- Śruby metryczne
- Technika cięć i wierceń
- Technika zamocowań
- Wkręty
- Wkręty metryczne
- Zamocowania sanitarne
- Złącza meblowe

Wkręty do plastiku 4x25mm z łbem stożkowym
Wkręty do plastiku 4x25mm z łbem stożkowym stosuje się do mocowania w tworzywach sztucznych, plastiku. Specjalna konstrukcja gwintu pozwala na zastosowanie wkrętu we wszystkich rodzajach powierzchni tworzywowych, doskonale wkręca się w materiał. Wkręty do tworzyw sztucznych posiadają zakończenie tępe. Nacięciem jest wgłębienie typu PZ.
Wkręty do tworzyw sztucznych 4x25mm z łbem stożkowym do mocowania materiałów tworzywowych, stosowany najczęściej w przemyśle elektrotechnicznym.
Wkręty do plastiku 4x25mm z łbem stożkowym
Dane techniczne:
| Średnica | 4 mm |
|---|---|
| Długość | 25 mm |
| Średnica łba | 8,4 mm |
| Typ łba | stożkowy |
| Wgłębienie | PZ2 |
| Materiał | stal |
| Rodzaj pokrycia | ocynk biały |
| Opakowanie | 50 szt., 500 szt. |
| Kod produktu | TS-04025 |
| Waga | Brak danych |
21,21 zł – 106,03 złZakres cen: od 21,21 zł do 106,03 zł
Wkręty do plastiku 4x25mm z łbem stożkowym stosuje się do mocowania w tworzywach sztucznych, plastiku. Specjalna konstrukcja gwintu pozwala na zastosowanie wkrętu we wszystkich rodzajach powierzchni tworzywowych, doskonale wkręca się w materiał. Wkręty do tworzyw sztucznych posiadają zakończenie tępe. Nacięciem jest wgłębienie typu PZ.
Wkręty do tworzyw sztucznych 4x25mm z łbem stożkowym do mocowania materiałów tworzywowych, stosowany najczęściej w przemyśle elektrotechnicznym.
PRODUKTY POWIĄZANE
Końcówka PZ2x25mm Grot STANLEY
Wkręty do plastiku 3x25mm z łbem stożkowym
PRODUKTY POWIĄZANE
Końcówka PZ2x25mm Grot STANLEY
Wkręty do plastiku 3x25mm z łbem stożkowym
Wkręty do plastiku 4x25mm z łbem stożkowym stosuje się do mocowania w tworzywach sztucznych, plastiku. Specjalna konstrukcja gwintu pozwala na zastosowanie wkrętu we wszystkich rodzajach powierzchni tworzywowych, doskonale wkręca się w materiał. Wkręty do tworzyw sztucznych posiadają zakończenie tępe. Nacięciem jest wgłębienie typu PZ.
Wkręty do tworzyw sztucznych 4x25mm z łbem stożkowym do mocowania materiałów tworzywowych, stosowany najczęściej w przemyśle elektrotechnicznym.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.