Kategorie produktów
- Łączniki i kątowniki
- Łączniki i kątowniki budowlane
- Nakrętki
- Narzędzia
- Nity i nitonakrętki
- Podkładki
- Pręty, haki i gwoździe
- Śruby metryczne
- Technika cięć i wierceń
- Technika zamocowań
- Wkręty
- Wkręty metryczne
- Zamocowania sanitarne
- Złącza meblowe

Eurowkręt 4.2×10.5mm z łbem stożkowym z podsadzeniem
Eurowkręt 4.2×10.5mm z łbem stożkowym z podsadzeniemniklowany z wgłębieniem typu PZ 2, z gwintem pełnym. Pod łbem znajduje się małe okrągłe podsadzenie. Średnica łba 7.8 mm. Średnica zewnętrzna gwintu 4.2 mm.
Eurowkręt 4.2x10.5mm z łbem stożkowym z podsadzeniem przeznaczony do wkręcania w drewno, do prowadników krzyżakowych, złączy do korpusów i okuć łączących. Zalecane wkręcanie w drewno do otworów o średnicy 3 mm.
Eurowkręt 4.2×10.5mm z łbem stożkowym z podsadzeniem
Dane techniczne:
| Średnica | 4,2 mm |
|---|---|
| Długość | 10,5 mm |
| Średnica łba | 7,8 mm |
| Wysokość łba | 2,5 mm |
| Typ łba | stożkowym z podsadzeniem |
| Wgłębienie | PZ2 |
| Materiał | stal |
| Rodzaj pokrycia | ocynk biały |
| Opakowanie | 10 szt., 100 szt., 1000 szt. |
| Kod produktu | 013.15.617 |
| Waga | 0,046 kg |
1,97 zł – 78,72 złZakres cen: od 1,97 zł do 78,72 zł
Eurowkręt 4.2×10.5mm z łbem stożkowym z podsadzeniemniklowany z wgłębieniem typu PZ 2, z gwintem pełnym. Pod łbem znajduje się małe okrągłe podsadzenie. Średnica łba 7.8 mm. Średnica zewnętrzna gwintu 4.2 mm.
Eurowkręt 4.2x10.5mm z łbem stożkowym z podsadzeniem przeznaczony do wkręcania w drewno, do prowadników krzyżakowych, złączy do korpusów i okuć łączących. Zalecane wkręcanie w drewno do otworów o średnicy 3 mm.
PRODUKTY POWIĄZANE
Końcówka PZ2x25mm Grot STANLEY
Eurowkręt 4x13mm z łbem stożkowym
PRODUKTY POWIĄZANE
Końcówka PZ2x25mm Grot STANLEY
Eurowkręt 4x13mm z łbem stożkowym
Eurowkręt 4.2×10.5mm z łbem stożkowym z podsadzeniemniklowany z wgłębieniem typu PZ 2, z gwintem pełnym. Pod łbem znajduje się małe okrągłe podsadzenie. Średnica łba 7.8 mm. Średnica zewnętrzna gwintu 4.2 mm.
Eurowkręt 4.2x10.5mm z łbem stożkowym z podsadzeniem przeznaczony do wkręcania w drewno, do prowadników krzyżakowych, złączy do korpusów i okuć łączących. Zalecane wkręcanie w drewno do otworów o średnicy 3 mm.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.