Kategorie produktów
- Łączniki i kątowniki
- Łączniki i kątowniki budowlane
- Nakrętki
- Narzędzia
- Nity i nitonakrętki
- Podkładki
- Pręty, haki i gwoździe
- Śruby metryczne
- Technika cięć i wierceń
- Technika zamocowań
- Wkręty
- Wkręty metryczne
- Zamocowania sanitarne
- Złącza meblowe

Podpórka półki czarna fi 5mm z nakładką przezroczystą
Podpórka półki czarna fi 5mm z nakładką przezroczystą do wkładania w otwór o średnicy 5 mm. Wykonana jest ze znalu z nakładką z tworzywa sztucznego . Przeznaczona jest do montażu do półek drewnianych i szklanych, z 2 noskami klinowymi, udźwig 6,25 kg na sztukę, pasywowany na czarno, nakładka przezroczysta.
Podpórka półki czarna fi 5mm z nakładką przezroczystą przeznaczona jest do montażu półek drewnianych oraz szklanych, z czopem do wciskania, udźwig 15,6 kg na sztukę, niklowana.
Podpórka półki czarna fi 5mm z nakładką przezroczystą
Dane techniczne:
| Obszar zastosowania | do półek drewnianych, do półek szklanych |
|---|---|
| Rodzaj pokrycia | ocynk czarny |
| Do średnicy otworu | 5 mm |
| Udźwig na sztukę | 6,25 kg |
| Wielkość wspornika | 13,3 mm |
| Długość trzpienia | 7,3 mm |
| Materiał | tworzywo sztuczne, znal |
| Opakowanie | 10 szt., 100 szt., 500 szt. |
| Kod produktu | 282.24.333 |
| Waga | Brak danych |
9,84 zł – 303,81 złZakres cen: od 9,84 zł do 303,81 zł
Podpórka półki czarna fi 5mm z nakładką przezroczystą do wkładania w otwór o średnicy 5 mm. Wykonana jest ze znalu z nakładką z tworzywa sztucznego . Przeznaczona jest do montażu do półek drewnianych i szklanych, z 2 noskami klinowymi, udźwig 6,25 kg na sztukę, pasywowany na czarno, nakładka przezroczysta.
Podpórka półki czarna fi 5mm z nakładką przezroczystą przeznaczona jest do montażu półek drewnianych oraz szklanych, z czopem do wciskania, udźwig 15,6 kg na sztukę, niklowana.
PRODUKTY POWIĄZANE
Podpórka półki 3x16mm z kołnierzem
Podpórka półki 4x16mm z kołnierzem
Podpórka półki 5x16mm z kołnierzem
Podpórka półki szklanej z zabezpieczeniem
Podpórka półki kątowa ze sztyftem typ T
Podpórka półki 5x16mm z koszulką czarną
Podpórka półki 5x16mm z koszulką przezroczystą
Podpórka półki z 2 bolcami, ocynk czarny Suppora II
PRODUKTY POWIĄZANE
Podpórka półki 3x16mm z kołnierzem
Podpórka półki 4x16mm z kołnierzem
Podpórka półki 5x16mm z kołnierzem
Podpórka półki szklanej z zabezpieczeniem
Podpórka półki kątowa ze sztyftem typ T
Podpórka półki 5x16mm z koszulką czarną
Podpórka półki 5x16mm z koszulką przezroczystą
Podpórka półki z 2 bolcami, ocynk czarny Suppora II
Podpórka półki czarna fi 5mm z nakładką przezroczystą do wkładania w otwór o średnicy 5 mm. Wykonana jest ze znalu z nakładką z tworzywa sztucznego . Przeznaczona jest do montażu do półek drewnianych i szklanych, z 2 noskami klinowymi, udźwig 6,25 kg na sztukę, pasywowany na czarno, nakładka przezroczysta.
Podpórka półki czarna fi 5mm z nakładką przezroczystą przeznaczona jest do montażu półek drewnianych oraz szklanych, z czopem do wciskania, udźwig 15,6 kg na sztukę, niklowana.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.